Вітаємо Вас зі всенародним святом - Днем Незалежності України!

Представники туристичної компанії «Нью Лоджик» у складі делегації від Асоціації в'їзних туроператорів України, відвідали Всеукраїнський форум «Україна 30»

Уряд України 28.07.2021 року змінив правила перетину кордону для протидії “Дельта”-штаму коронавірусу.

Ці рішення почнуть діяти через 7 днів з моменту публікації постанови. Громадяни які виїхали за кордон до цього часу повертаються в Україну безперешкодно.

Обмеження на в’їзд в Україну іноземних громадян на територію України діятимуть з 00:00 годин 28 серпня до 00:00 годин 28 вересня.

24 серпня 2020 року Україна святкує свій двадцять дев'ятий день народження. Саме в цей день, 24 серпня 1991 року Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України.

«Укрзалізниця» відновила зупинку ряду поїздів далекого прямування в Луцьку і Тернополі.

 Перелік потягів:

Проект закону № 2424, який вносить зміни до Повітряного кодексу України, підтримали 256 депутатів. Відповідно до закону, державний авіаційний збір за кожного пасажира, який здійснює внутрішній переліт в межах України, складе 0,5 долара, а на міжнародних рейсах за межі країни - 2 долари. За кожну тонну вантажу в межах України збір становитиме 2,5 долара, а при міжнародних перевезеннях з / в Україну - 10 доларів.

Всі новини >
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative