повернутися до результатів пошуку
показати на карті
написати листа менеджеру

ЧАРІВНА РОВЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

Час Опис маршруту та об’єктів відвідування
День 1
9:00 Відправлення в м. Рівне
13:00-14:00 Екскурсія м. Корець. Видатний Корецький замок - візитна картка міста - був побудований в 1400 році князем Федородм Отсрозьким (за іншими даними - Дмитром Ольгердовичем). Башта замку зображена на емблемі міста. Замок над ровом на березі річки Корчик був резиденцією князів Корецьких з 15 по 17 століття.
16:00 Прибуття у м. Ровно, поселення до готелю, ночівля.
День 2
09:00-12:00 Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по Рівному з відвідуванням музею бурштину. Мальовниче та затишне Рівне, що належить до числа найдавніших міст України, цілком могло б претендувати на звання одного з найпривабливіших місць країни. Але історія розпорядилася інакше: більшість унікальних споруд , що складають його культурну спадщину, були сильно пошкоджені або зовсім зруйновані під час Другої світової війни. На щастя , частина історико- архітектурних пам'яток Рівного зберегти вдалося, і сьогодні вони є його головним багатством. Серед них: пам'ятник Марії Рівненській , Вознесенська церква, Костел Святого Антонія , парк Шевченка і легендарний музей Бурштину
14:00 Екскурсія до Тунелю кохання. Тунель Кохання - ботанічний феномен: він утворений чагарниками дерев, кущів, які сплелися між собою і утворили дивовижний тунель точної арочної форми. Про тунелі існують різноманітні повір'я і легенди. Молодята садять тут квіти, що символізує їх почуття.
16:00 Повернення у Рівне. Ночівля.
День 3
10:00 Сніданок у готелі Відправлення у м. Дубно.
11:00-13:00 Екскурсія Дубенським замком. Найвидатніший монумент Рівенської області – це неприступний Дубенський замок (1492), що складається з оборонних валів та бастіонів, палаців Острозьких (XVI) та Любомирських (XVIII).
14:30-16:00 Екскурсія Тараканівським фортом. Цей гігантський оборонний форт було побудовано у 1885-1890 , він пережив дві світові війни і наразі вражає своїми розмірами.
17:00 Повернення до готелю. Вільний час, ночівля.
День 4
09:00 Сніданок у готелі. Трансфер до Києва.
11:00 Відвідування Губкова – «Української Швейцарії». Навіть якщо комусь ці місця не здадуться схожими на Швейцарію, скелясті береги, пороги, що вирують, зелені пагорби все одно не залишать байдужими поціновувачів прекрасного. Річка Случ буде цікава і любителям історії: на її берегах в селі Губків височіють руїни стародавнього замку, а вздовж річки збереглися бетонні доти - пам'ять про часи, коли річка служила кордоном між СРСР і Польщею.
18:00 Прибуття до Києва.

ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧАЄ:

• вхідні квитки;
• проживання
• транспорте обслуговування;
• супровід гіда (перекладача)

По Вашому запросу нічого не знайдено
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative