повернутися до результатів пошуку
показати на карті
написати листа менеджеру

ОСОБНЯКИ "ЦУКРОВОГО КОРОЛЯ" ТЕРЕЩЕНКА

Час Опис маршруту та об’єктів показу
08:00-10:30 Відправлення до Андрушівки
10:30-12:00 Прибуття до Андрушівки , екскурсія. Знаменита родина Терещенків - промисловці та меценати. Створені ними заводи, побудовані за власні кошти школи, інститути, лікарні, музеї , храми , зібрані колекції картин є безцінною спадщиною для України. Палац Терещенко в Андрушівці - одна з садиб видатного промисловця - цукрозаводчика Терещенко. Є пам'ятником архітектури XIX сторіччя. Неподалік від центру Андрушівки знаходиться єдина в Україні приватна обсерваторія, відкрита в 2001 р. астрономом Ю. Іващенко в рідному райцентрі Андрушівка . Тут зафіксувало 86 нових малих планет - астероїдів .
13:00 Відправлення до с. Червоне
13:30-15:30 Прибуття в Червоне, екскурсія. Один з найефектніших збережених палаців родини Терещенків знаходиться в селі Червоне. Значна, хоча і сильно постаріла триповерхова неготична будівля з двома вежами яскраво контрастує з навколишнім сільськогосподарським пейзажем селища Червоне. Палац зі стрілчастими вікнами та іншими готичними елементами споруджений магнатом Грохольським , якому в XVIII -XIX ст. належало Червоне. Наприкінці XIX в . маєток придбав цукрозаводчик Терещенко. Він реконструював палац і розташований по сусідству цукровий завод , який до цих пір є дію.чим
15:30 Переїзд до Городківки.
16:00 Прибуття в Городківку, відвідування костелу святої Клари. Неоготичний костел Св. Клари здалеку можна прийняти за середньовічний замок. В архітектурі цієї невластивої для Центральної України споруди простежується тісне переплетення романського і готичного стилів, підкресленаепоєднанням дикого каменю з червоною цеглою.
17:00 Відправлення в Київ.
19:30 Прибуття в Київ.

ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧАЄ:

• вхідні квитки;
• транспортне обслуговування;
• супровід гіда (перекладача))

По Вашому запросу нічого не знайдено
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative