повернутися до результатів пошуку
показати на карті
написати листа менеджеру

Польські місця в Україні.

час Опис маршруту і об'єктів відвідування
день 1
Прибуття до Львова. Зустріч з місцевим гідом. Оглядова екскурсія «Польський Львів». Львів опинився по владою Польщі ще в XIV ст. Тоді середньовічний Львів займав всього 500 кв.м. Польська влада прагнули зробити місто більш «європейським», тому центр перенесли на територію сьогоднішньої площі Ринок, унікальний архітектурний ансамбль якої стане основною частиною огляду екскурсії. Під час екскурсії по старовинній частині польського Львова Ви побачите монастирі і костели, двори і житлові будинки, пам'ятки та фонтани. Розгляньте різьблені рельєфи усипальниць, які представники львівської верхівки будували собі ще за життя. А також ознайомитеся з Латинський катедральний собором, Вірменською церквою, Домініканським і Бернардинським соборами, Єзуїтським костелом - красивейшими сакральними спорудами Львова, побудованими саме в польський період.
Трансфер в готель. Розміщення.
14:00 Обід в ресторані. .
15:00 Продовження екскурсії по польському Львову. Відвідання Монумента розстріляним фашистами в 1941 році представникам польської інтелігенції на Вулецьких пагорбах. Відвідування Личаківського кладовища (Меморіал львівських орлят, «Меч-щербець).
18:00 Трансфер в готель.
19:00 Вечеря в ресторані готелю.
день 2
Сніданок в ресторані готелю.
9:30 «Золота підкова Львівських Замків: Олеський замок - Підгорецький замок - Золочівський замок - Свіржський замок».
Виїзд в Олесько. Екскурсія в Олеський замок.
- Олеський замок сягає своїм корінням в XIV в. У минулому ця давньоруська фортеця, потім - пишна магнатська резиденція, в якій з'явився на світ польський король Ян III Собеський, а зараз - філія Львівської галереї мистецтв.
Обід в ресторані замку.
Переїзд до Підгорецького замку.
- Підгорецький замок 1635 більше нагадує розкішний палац, ніж неприступну твердиню. У його минулому - нескінченна низка пишних балів і світських прийомів. Біля замку розташований красивий костел св. Йосипа. В даний час всередині замку і костелу ведуться реставраційні роботи.
Переїзд в Золочів.
- В Золочівському замку можна не лише відвідати неприступну середньовічну фортецю, але також відчути неповторний східний колорит, адже на території розташований Китайський палац - один з трьох в Європі.
Переїзд в село Свірж. Екскурсія в Свірзький замок.
- Замок в 1530 році належав шляхтичам Свірзький. Споруда розташована на високому мальовничому пагорбі, оточеному з трьох боків ставком. Нині замок представляє форму, надану йому в XVII в тодішнім власником Олександром Цетнера. В руках Цетрнеров палац перебував до початку XIX в. Його останнім власником був граф Тадеуш Коморовський, який очолював антигітлерівський Варшавське повстання 1944 .
18:00 Повернення в готель.
19:30 Вечеря в ресторані готелю.
день 3
Сніданок в ресторані готелю. Звільнення номерів. Речі туристи переносять в автобус.
09: 30 Виїзд в Збараж. Екскурсія в Збаразький замок.
- Будівництво замку пов'язано з іменами останніх з роду князів Збаразьких - Кшиштоф і Єжи. Але закінчення будівництва фамільного замку жоден з братів так і не побачив. Добудовували його вже в середині 30-х років XVII в. Князі Вишневецькі, у власність яких перейшов Збараж після смерті Єжи - останніх з роду Збаразьких. Замок сьогодні - туристичний об'єкт, в якому збережений історичний колорит. Унікальним є підземеллі замку.
Переїзд в Тернопіль. .
15:00 Розміщення в готелі.
16:00 Обід в ресторані готелю.
17:00 Вечірня екскурсія по місту.
19:00 Вільний час. день 4
Сніданок в ресторані готелю. Звільнення номерів. Речі туристи переносять в автобус.
08: 30 Виїзд в Кам'янець-Подільський.
Місто було засноване як фортеця на кордоні християнської Польщі та мусульманської Туреччини. Місто входить до складу Київської Русі, в XIII - XIV ст - в Галицько-Волинське князівство. В 1362 г Кам'янець-Подільський був зайнятий військами литовського князя Ольгерда. В 1374 г місто отримало Магдебурзьке право. У місті існували три окремі громади - українська, вірменська і литовсько-польська, причому кожна мала право на самоврядування. В 1393 г місто кілька разів переходив від литовців до поляків і навпаки, в 1463 г Кам'янець-Подільський було оголошено Королівським містом в складі Польщі. З цього часу тут починається будівництво кам'яних стін і веж, оскільки місто розглядалося як прикордонний бастіон. Всю цю строкату історію міста можна дізнатися з екскурсії по Кам'янцю-Подільському. .
11:00 Екскурсія по місту з відвідуванням Старої фортеці. Обід в ресторані міста під час екскурсії.
15:00 Переїзд в місто-замок Меджибіж.
17:30 Огляд фортеці ..
18:30 Переїзд в Хмельницький. Розміщення в готелі.
20:00 Вечеря в ресторані готелю. Вільний час. день 5
Сніданок в ресторані готелю. Звільнення номерів. Речі туристи переносять в автобус.
09: 00 Оглядова екскурсія по м Хмельницький ..
11:00 Виїзд в Житомир. - За значний історичний період видатні представники польської культури зробили вагомий внесок у розвиток культурного життя Житомира - Антоне Петкевич (Адам Плуг), Аполло Коженьовський, Олександр Гроза, Кароль Качковський, Юзеф Ігнаци Крашевський. Останній причетний до побудови нового театру в місті (1861 г). Він же першим назвав Житомир столицею поляків в Україні. Зараз в Житомирі діє організація «Союз польської шляхти».
14:00 Оглядова екскурсія по Житомиру. Відвідання польського кладовища. Кладовище відомо сімейними похованнями відомих в польському середовищі шляхетних династій Домбровських, Монюшко, Чацких. Тут знаходяться могили першого польського авіатора Мацієвича, всесвітньо відомого піаніста Юліуша Зарембського, інших видатних діячів польської культури. Обід під час оглядової екскурсії.
18:00 Виїзд до Києва.
20:30 Розміщення в готелі. Вечеря в ресторані готелю .. день 6
Сніданок в ресторані готелю.
10: 00 Оглядова екскурсія по Києву з відвідуванням Володимирського собору, Михайлівського Золотоверхого монастиря, костелу, оглядом Національної опери України, Золотих Воріт, відвідуванням Національного заповідника «Софія Київська» ..
14:30 Розміщення в ресторані міста.
15:30 Пішохідна екскурсія «Стародавній Київ» з відвідуванням Андріївського узвозу. Або за бажанням - зустріч з представниками організації «Союз поляків в Києві».
19:00 Вечеря в ресторані міста.
20:00 Трансфер в готель. Вільний час. день 7
Сніданок в ресторані готелю.
09: 00 Виїзд до Умані в дендрапарк «Софіївка».
Знаменитий парк «Софіївка» в Умані - шедевр садово-паркового мистецтва світового рівня, зразок пейзажної композиції води, землі, архітектурних споруд і скульптур. Парк закладений в 1796 г графом Станіславом - Феліксом Потоцьким і подарований на день народження його дружині, красуні-грекині Софії в 1802 р Парк створений в романтичному стилі з використанням сюжетів римської і грецької міфології. Архітектор - бельгійський військовий інженер Л. Метцель. .
13:00 Екскурсія по дендрапарку.
14:30 Обід в ресторані.
15:30 Самостійний огляд парку.
16:30 Виїзд до Києва. 19:30 Повернення в готель. 20:00 Вечеря в ресторані готелю. день 8
Сніданок в ресторані готелю.
Час для придбання сувенірів.
12: 00 Звільнення номерів. Речі туристи переносять в автобус.
12:30 Трансфер в аеропорт.

ЦІНА ВКЛЮЧАЄ:

• Розміщення в готелях в двомісному номері стандарт зі сніданком;
• транспортне обслуговування та послуги польського гіда по програмі;
• харчування за програмою. ;
• вхідні квитки в Вірменську церкву, собори у Львові, на меморіал «Личаківський цвинтар», в Олеський, Підгорецький, Золочівський, Свіржський, Збаразький замки, в фортеці в Кам'янець-Подільському та Меджибожі, в заповідник «Софія Київська», в дендрапарк «Софіївка »в Умані,.

ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ:

доплата за одномісне розміщення в готелі - 204 $ за тур

По Вашому запросу нічого не знайдено
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative