повернутися до результатів пошуку
показати на карті
написати листа менеджеру

ВЕЛИЧНЕ ПОДІЛЛЯ (МЕДЖИБІЖ, КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, ХОТИН)

1 ДЕНЬ КИЇВ-КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

9:00 Виїзд з Києва Переїзд до Кам'янця-Подільського (450 км)

14:00 Огляд Меджібізького замку

Величний замок на місці впадання р. Бужок у Південний Буг, де в XI-XIII ст. стояло давньоруське місто Межибож, почали зводити в 1362 р. князі Коріатовичі, які отримали ці землі від великого князя Литовського Ольгерда. Меджибізький замок став форпостом на східному кордоні Великого князівства Литовського, потім Польщі. У XV-XVI ст. успішно відбивав напади татар.

18:00 Прибуття в Кам'янець-Подільський, поселення в готель

2 ДЕНЬ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Сніданок в готелі

9:00-13:00 Оглядова екскурсія по Кам'янцю (Скелястий Каньйон, Замковий міст, церкви Петропавловська і Миколаївська, башні Гончарна і Кушнірська, Ратуша і Вірменський колодязь, Стара фортеця).

Відвідайте місто, де поєднуються національні, культурні традиції всіх народів, де завжди у мирі та спокої спільно проживали і проживають представники різних національностей і релігійних конфесій, одне з найдавніших міст в Україні, історичний центр Поділля.

14:00 Поїздка в Хотин, відвідування Хотинської фортеці

Хотин - одне з найдавніших міст України, який виник на рубежі Х-ХІ ст. Місто було «ласим шматком» для багатьох завойовників. Не раз Хотин ставав ареною кривавих битв. Невипадково тут, на березі Дністра, в другій половині ХІІІ ст. на місці старої дерев'яної фортеці була зведена кам'яна, яка стала одним з найпотужніших укріплень Східної Європи і нині носить назву Хотинська фортеця.

15:30 Повернення в Кам'янець-Подільський

17:00 Прибуття в Кам'янець-Подільський, ночівля

3 ДЕНЬ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ - КИЇВ

9:00 Трансфер в Київ

17:00 Прибуття в Київ, кінець програми

Ціни включають: проживання на базі сніданків, транспорт, послуги гіда, вхідні квитки. Доплата за одномісне розміщення – 27 євро.

По Вашому запросу нічого не знайдено
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative