повернутися до результатів пошуку
показати на карті
написати листа менеджеру

ГРАНД-ТУР «КИЇВ+ЛЬВІВ+ЧЕРНІВЦІ+КАМЕНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ»

1 ДЕНЬ КИЇВ

Прибуття в Київ, зустріч з гідом

Трансфер в готель, поселення

2 ДЕНЬ КИЇВ

Сніданок в готелі

9:00-13:00 Оглядова екскурсія по місту з відвідуванням Володимирського і Софійського соборів, Михайлівської церкви, зовнішнім оглядом Оперного театру, Золотих воріт. Прогулянка Андріївськім узвозом та Хрещатиком

Під час оглядової екскурсії по місту ми познайомимо Вас з Києвом - красивим містом з багатовіковою історією і багатою культурою. Екскурсія включає відвідування Володимирського собору - найбільш яскравого зразка сакрального живопису кінця XIX в., розписаного всесвітньо відомими майстрами. Ви побачите чудові фрески і мозаїку Софійського собору - найдавнішого на території східнослов'янських держав. Він був побудований на початку XI в. на честь перемоги князя Ярослава Мудрого над племенами печенігів. Ви прогуляєтеся по Софійській і Михайлівській площах, обрамленими золотоверхими соборами.

Наступна зупинка - Андріївська церква. Це дивовижний зразок барокової архітектури XVIII в., Побудована за кресленнями відомого архітектора Б. Растреллі на вершині Володимирської гірки. Андріївський узвіз, який починається біля Андріївської церкви, справить на Вас особливе враження своєю унікальною атмосферою.

15:00 Відвідування Києво-Печерської Лаври з музеями Мікромініатюр і Історичних коштовностей)

Монастир був заснований в середині XI ст. н.е. Це один з найдавніших монастирів на території східнослов'янських держав. Ви відвідаєте підземні лабіринти печер монастиря, де покояться мумії ченців, Музей мікромініатюр і музей "Золота скарбниця", де побачите багату колекцію Скіфського золота і колекцію іудейських сакральних срібних предметів XVIII-XX ст. Заповідник розташований на мальовничих пагорбах, з оглядового майданчика дзвіниці Ви зможете помилуватися чудовим видом золотоверхого монастиря і красивих берегів Дніпра.

19:00 Повернення в готель

3 ДЕНЬ КИЇВ-ЛЬВІВ

Сніданок в готелі

8:00 Переїзд у Львів

Прибуття до Львова, поселення в готель

4 ДЕНЬ ЛЬВІВ

Сніданок в готелі

9:00-13:00 Оглядова екскурсія по Львову

Ви побачите Львів з висоти пташиного польоту (з оглядового майданчика гори Високий Замок), старовинні галицькі храми, розташовані в районі Підзамче, Собор Святого Юра - центр галицької метрополії, Національний університет, університет Львівська політехніка, пр. Свободи (Оперний театр, Національний музей, єзуїтський костел), пам'ятник Т. Шевченку, А. Міцкевичу, вул. Коперника (палац Потоцьких, палац Мистецтв, споруда Національного банку)

14:00 Пішохідна екскурсія по центру Львова: площа Ринок, Ратуша, музей-аптека, Латинський та Вірменський собори, каплиця Боїмів, Італійський дворик

Ви пройдете по місцях, по яких ходили практично всі короли Польщі та імператори Австрії. У Львові виступав маестро Паганіні. Тут були граф Каліостро і Джакомо Казанова. Маршрут проходить по вулицях середньовічного міста, славнозвісній площі Ринок, центральнмх проспектами Львова, усі найвідоміші і найгарніші пам'ятки архітектури ми матиме змогу побачити. Блукаючи по середньовічному Львову, Ви побачите Бернардинський монастир-фортецю, Королівський та міський арсенали, Вірменський та єврейські міські квартили, Латинський кафедральний собор св. Марії - головний католицький храм України. А на самій Площі Ринок Ви зможете побачити безліч пам'ятників історії - Ратуша - будинок міського магістрату, Палац Бандінеллі - перша пошта України, Палац Корнякта та "Італійський дворик" - резиденція короля Яна ІІІ Собеського, Палац католицьких архієпископів, Палац графів Любомирських; "Чорна кам'яниця". Львів - унікальне місто. Багато мандрівників захоплюються його неповторною красою, багато разів повторюючи: «Не чекали такої унікальності»! Пропонуємо і Вам випробувати подібне почуття.

18:00 Повернення в готель, ночівля

5 ДЕНЬ ЧЕРНІВЦІ

Сніданок в готелі

9:00 Переїзд в Чернівці

14:00 Оглядова екскурсія по Коломиї з відвідуванням музею «Писанка»

Трансфер в Чернівці

Прибуття в Чернівці, поселення в готель

6 ДЕНЬ ЧЕРНІВЦІ-КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Сніданок в готелі

9:00-13:00 Оглядова екскурсія по Старому місту (Кафедральний та Домініканський собори, Свято-Миколаївська, або «п'яна» церква, Соборна та Театральна площі, Резиденція Буковинських митрополитів)

Прогулюючись по Чернівцям, ви ознайомитеся з архітектурної та культурною спадщиною міста Чернівці. Місто, яке є одним із наймальовничіших міст України, яке свого часу називали "Маленьким Парижем", місто, яке ні в чому не поступається Відню і було негласною столицею Європи, місто, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав'ярень

14:00 Переїзд в Хотин, відвідування Хотинської фортеці

Хотин - одне з найдавніших міст України, яке виникло на рубежі Х-ХІ ст. Місто було «ласим шматком» для багатьох завойовників. Не раз Хотин ставав ареною кривавих битв. Невипадково тут, на березі Дністра, в другій половині ХІІІ ст. на місці старої дерев'яної фортеці була зведена кам'яна, яка стала одним з найпотужніших укріплень Східної Європи і нині носить назву Хотинська фортеця.

15:30 Трансфер в Кам'янець-Подільський

17:00 Прибуття в Кам'янець-Подільський, розміщення в готелі

7 ДЕНЬ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ - КИЇВ

Сніданок в готелі

8:00-12:00 Оглядова екскурсія по Кам'янцю (Скелястий Каньйон, Замковий міст, церкви Петропавловська і Миколаївська, башні Гончарна і Кушнірська, Ратуша і Вірменський колодязь, Стара фортеця).

Відвідайте місто, де поєднуються національні, культурні традиції всіх народів, де завжди у мирі та спокої спільно проживали і проживають представники різних національностей і релігійних конфесій, одне з найдавніших міст на Україні, історичний центр Поділля.

Трансфер в Київ

19:00 Прибуття в Київ, розміщення в готелі

8 ДЕНЬ КИЇВ

Сніданок в готелі

Трансфер в аеропорт

В вартість включено: проживання на базі сніданків, транспорт, послуги гіда, вхідні квитки. Доплата за одномісне розміщення - € 139.

По Вашому запросу нічого не знайдено
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative