повернутися до результатів пошуку
показати на карті
написати листа менеджеру

НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ В ОДЕСІ

Де б Ви могли так зустріти Новий рік, як не в Одесі? Ялинка, олів'є, форшмак, тьотя Соня, танці - все буде! Задоволеними, таки да, залишаться всі! І ось, що ми пропонуємо

1 ДЕНЬ

Прибуття до Одеси

Поселення в готель 3-4 *

Оглядова екскурсія по місту. Ми Вам покажемо Стару Одесу: Аркадія, Французький бульвар, проспект Шевченка, вулиця Пушкінська, Морський вокзал. Ви побачите ошатний Приморський бульвар, пам'ятник Пушкіну, чудовий Оперний театр, величний Спасо-Преображенський собор, Палац графа Воронцова, пам'ятник «Дванадцять стільців», Пасаж, Міськсад та найзнаменитішу Дерибасівську вулицю.

Обід

Захоплююча екскурсія «Кримінальна Одеса». Одеса знаменита не тільки письменниками, а й бандитами (і ті, і інші, звичайно, були шановні люди). Ми вам покажемо знамениту Молдаванку і Малу Арнаутську, де, як відомо, «роблять усю контрабанду», розповімо про Мишка Япончика, Соньку - Золоту Ручку та інших легендарних злодіїв і аферистів Одеси-мами

Вечеря

2 ДЕНЬ

Сніданок в готелі

Новорічний квест під Одесою. Програма - сюрприз. Розкрити подробиці не можемо, але Вам буде так весело, що Ви точно будете згадувати наш сюрприз довго. Скажемо лише те, що там будуть годувати фірмовим обідом, пригощати глінтвейном в старовинному погребі при свічках.

Повернення до Одеси

Підготовка до святкової вечері

Святковий банкет з програмою, іграми, конкурсами, жартами ... Ми Вам покажемо, як треба зустрічати Новий рік на одеський лад!

3 ДЕНЬ

Сніданок в готелі

Програма «протиатомними бункер» для найстійкіших (факультативно). Темне і досить похмуре бетонне підземелля, кілометри проводів і кабелю, що стирчать з усіх боків, нісенітні металеві конструкції, іржаві гаки на стінах, генераториб що вийшли з ладу. При вході вас відразу зустрічає людина у хімзахисті і пропонує слідувати за ним. Що відбувається? Чому ви з ліхтариком, в захисній касці пробираєтеся все глибше під землю і що це за дивні прилади навколо? Ви опинилися в протиатомному бункері часів Холодної війни. Підземелля Одеси таять в собі багато невідомого, включаючи й такі, до цих пір закриті об'єкти. Система бункера з'єднується з системою диких катакомб, в якій жили контрабандисти, ховалися партизанські загони, і з неї можна потрапити в найбільшу в Європі карстову печеру. Коридори, затоплені водою, повна постапокаліптична картина бункера в поєднанні з справжнім підземним світом катакомб ... Цікаво? Тоді поїхали!

Обід

Вільний час

Вечірня програма «Особливості святкування Нового року в Одесі»

Детективно-пригодницька, пізнавально-розважальна квест-гра «Справа про зниклий Діда Мороза». В ході квесту учасники отримають повне "досьє" на Діда Мороза, дізнаються багато нового про святкування Нового року в різних країнах, приймуть участь в командоутворюючих іграх, ну і, звичайно, звільнять всенародного улюбленця! А ще доведеться побігати! Локація проведення квесту включає в себе весь історичний центр - від Привозу до Приморського бульвару.

Вечеря

4 ДЕНЬ

Сніданок в готелі

Факультативно - квести «Ліквідація», «12 стільців», «Квест по Привозу».

Обід

Трансфер

Включено: розміщення з сніданками, 4 обіду, 3 вечері, вхідні квитки, послуги гіда і транспорту

Не включено: факультативні програми

Ціни можуть змінюватись

Програма дійсна на період свят 15.12.14-20.01.15

По Вашому запросу нічого не знайдено
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative