повернутися до результатів пошуку
показати на карті
написати листа менеджеру

НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ У ЛЬВОВІ

Різдвяні та новорічні свята - це, мабуть, найкращий час року, коли люди поринають в атмосферу дива. Найкраще казку відчути у святковому Львові!

1 ДЕНЬ

Прибуття до Львова

Поселення в готель 3-4 *

Оглядова екскурсія по місту. Під час екскурсії Ви побачите знаменитий львівський університет, численні храми, парки, підніметеся на гору Високий Замок і оглянете панораму міста з висоти пташиного польоту, відчуєте магію Різдва в бароковому комплексі собору св. Юра.

Обід

Пішохідна екскурсія по центру Львова, включеному до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ви відвідаєте площу Ринок, побачите Ратушу, чорну Кам'яницю, Італійський дворик, будинок Корнякта, палац Любомирських, Домініканський і Бернардинський собори, арсенал, порохову вежу. Вільний час на Різдвяному ярмарку.

Вечеря

2 ДЕНЬ

Сніданок в готелі

Квест по Львову «Знайди свого лева». У Львові близько 4500 різноманітних левів. І їх кількість постійно зростає. Серед них є досить оригінальні. Ми пропонуємо учасникам зловити в об'єктив свого фотоапарата або мобільного телефону найвідоміших і найцікавіших львівських левів: «левів - коханців», «лева під бріоліном», «п'яного лева», «кавового лева» ...) По дорозі, шукаючи ту чи іншу фігуру, учасники в ігровій і симпатичній формі відкривають для себе місто.

Обід

Підготовка до святкової вечері

Святковий банкет з програмою, іграми, конкурсами, танцями

3 ДЕНЬ

Сніданок в готелі

Факультативні програми на вибір: «Кава і шоколад», «Серце батяра» (пивний квест).

Обід

Вільний час

Святковий ресторанний тур. Ви відвідаєте 5 найвідоміших ресторанів Львова: "Криївка", "Гасова лямпа", "Під Золотою Розою", "Мазох-кафе", "Лівий берег", а також спробуєте в кожному з них ексклюзивні страви та отримайте сувеніри

4 ДЕНЬ

Сніданок в готелі

Трансфер

Включено: розміщення з сніданками, 3 обіди, 3 вечері, вхідні квитки, послуги гіда і транспорту

Не включено: факультативні програми

Ціни можут змінюватись

Програма дійсна на період свят 15.12.14-20.01.15

По Вашому запросу нічого не знайдено
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative