повернутися до результатів пошуку
показати на карті
написати листа менеджеру

ЗОЛОТА ПІДКОВА ЧЕРКАЩИНИ

Час Опис маршруту та об’єктів показу
День 1
09:00 Відправлення з Києва
12:00 Прибуття до Умані, екскурсія дендропарком «Софіївка», огляд могили Реье Нахмана, відвідування Успенської церкви та Церкви Святого Миколая. Умань - дуже цікаве місто, з багатою історією, красивою архітектурою. Два головних об'єкта відвідування в Умані - найпрекрасніший дендропарк «Софіївка», шедевр садово-паркового мистецтва, споруджений польським магнатом Потоцьким для своєї дружини, а також могила лідера хасидизму Цадика (правденика) Нахмана. На могилу Нахмана щорічно у вересні з'їжджаються до Умані тисячі євреїв-хасидів з усього світу
16:00-18:00 Продовження екскурсії по Умані.
18:00 Поселення до готелю.
День 2
08:00 Сніданок у готелі. Відправлення до Черкас.
09:30 Прибуття у Легедзиное. Відвідування заповідника «Трипільська культура» . Трипільське поселення, на базі якого у 2003 р. створено Державний історико-культурний заповідник "Трипільська культура", був найбільшим відомим поселенням того часу - тут проживало до 15 тис. чоловік. У Легедзині створено Музей поселень-гігантів, де представлена трипільська кераміка та інші знахідки. Відвідувачі зможуть взяти участь в археологічних розкопках..
11:30 Відправлення до Корсунь-Шевченкіського.
15:00 Відвідування палацу Лопухіних (з екскурсією по музею Корсунь- Шевченківської битви ) . Прогулянка по парку. Огляд монументу Росичу та Корсунь- Шевченківської ГЕС). Це тихе містечко засноване ще Ярославом Мудрим в 11 столітті , проте не залишилося жотних пам'яток про це . Поїхати в Корсунь-Шевченківський варто через дві пам'ятки: палац Лопухіних - Демидових та музей Корсунь- Шевченківської битви , що знаходяться в замку. Відома битва відбулася тут взимку 1944 року. Найяскравіший експонат музею - масштабна діарама битви. Сам палац Лопухіних - комплекс заміської резиденції на річці Рось. Тут вціліли майже всі споруди , побудовані в єдиному стилі неокласицизму 19 -го століття. Значний пам'ятник легендарному жителю літописного Корсуня символізує собою версію про походження назви стародавньої слов'янської держави Русь і народу русичів від назви р. Рось. Корсунь-Шевченківська ГЕС - одна з перших малих гідроелектростанцій в Україні , яка стала основою сільській енергосистеми.
18:00 Відправлення до Черкас.
19:30 Прибуття в Черкаси, розміщення в готелі.
День 3
09:00-12:00 Сніданок в готелі. Оглядова екскурсія по Черкасам (з відвідуванням Михайлівського собору , буддійського храму «Білий Лотос» , палацу Щербини , готелю « Слов'янський» , Замкової гори ( пагорба Слави) , пам'ятника Варенику . Будинок Щербини – найрозкішніший особняк дореволюційних Черкас , прозваний в радянські часи "Палацом щастя" , оскільки тут розмістили міський ЗАГС , і донині будівля використовується як Палац одружень. Михайлівський кафедральний собор - найбільший храм в Україні (досягає 72 м у висоту) . Може одночасно вмістити до 12 тисяч чоловік. Будівля колишнього готелю "Слов'янський " у Черкасах побудована в кінці XIX ст. в стилі модерн з елементами Псевдоготика . Меморіальний комплекс з монументом "Батьківщина-мати " розташований на вершині колишньої Замкової гори. На цьому місці знаходилося давньоруське городище і залишки Черкаської фортеці , а також Свято- Троїцька церква . Також у Черкасах в 2006 р. встановлено перший і єдиний пам'ятник варенику . До його відкриття був приготований справжній вареник вагою близько 70 кг. Найбільший в Європі буддійський храм "Білий Лотос " заснований в Черкасах у 1988 р. Його прообразом є знаменитий буддійський храм в Лаосі. За легендою , при закладці фундаменту був знайдений стародавній камінь , на якому зображений Будда у масці воїна. Послідовники буддизму і бажаючі вивчають тут тайський бокс і кунг -фу.
12:00 Відправлення до Канева.
14:30-16:00 Відвідування Тарасової гори, музею великого українського поета Тараса Шевченко. Національна святиня українського народу, місце поклоніння пам'яті видатного поета-пророка Тараса Шевченка. Канів також варто відвідати заради неповторної краси Канівського заповідника.
16:30-17:00 Прибуття до Межиріча, відвідування Межирічської стоянки. Одна з чотирьох виявлених в Європі стоянок первісних людей епохи пізнього палеоліту. Археологи знайшли тут чотири добре збережених житла з бивнів кісток мамонтів.
17:30-18:30 Прибуття в Мошни, огляд Будинку Лікаря, Преображенської церкви. Дерев'яний одноповерховий будиночок побудований за проектом видатного київського архітектора В. Городецького, який часто гостював у Мошнах в садибі поміщиків Балашових, а також виконував для них різні архітектурні замовлення. Незвичайна з архітектури Преображенська церква дуже нагадує Воронцовський палац в Алупці. Фахівці визначають цей стиль як романтичне змішання тюдоровской готики і східних мотивів .
19:00 Прибут до Ч еркас.
День 4
08:00 Сніданок в готелі. Відправлення до Чигирина.
10:00 Прибуття в Медведівку , екскурсія історичним місцем Холодний Яр . Цікава місцевість у різних аспектах: в кліматичному - влітку тут завжди прохолодно тому й назвали її Холодний яр . В історичному - тут знайдені сліди всіх археологічних культур , в тому числі, трипільської , скіфської . Тут діяли козацькі загони , гайдамаки , українські повстанці , які вели боротьбу з радянською владою , і навіть радянські партизани. За легендою , саме в Холодному Яру перепоховано прах Хмельницького і всі його скарби . Старовинний ліс , джерела, балки та яри , заливні луки , величезна кількість пернатої живності - навіть не віриться , що всього в півгодини їзди знаходиться 21 століття ....
14:00-16:00 Прибуття до Чигирина. Екскурсія по древній гетьманської столиці (включаючи резиденцію і музей Богдана Хмельницького), замковій горі і Казанському собору. Це місто колись було столицею українського гетьманства. Тут знаходиться музей Б. Хмельницького.
16:30-18:00 Прибуття до Суботова, екскурсія з відвідуванням музею Богдана Хмельницького (Іллінська церква) і джерела «Три криниці». Оборонна Іллінська церква-усипальниця гетьмана Б.Хмельницького - єдина збережена споруда родової садиби. За одним із переказів, тут знаходиться могила Богдана Хмельницького, хоча це не доведено.
19:30 Прибуття до Черкас.
День 5
09:00 Відправлення до Києва. Прибуття до Києва

ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧАЄ:

• вхідні квитки;
• проживання
• транспорте обслуговування;
• супровід гіда (перекладача)

По Вашому запросу нічого не знайдено
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative