повернутися до результатів пошуку
показати на карті
написати листа менеджеру

Цікава Вінниця (для школярів).

ЦІНА ВКЛЮЧАЄ:

• Проживання 1 ніч в готелі вибраної категорії в двомісному номері зі сніданком; ;
• Відвідування музею Рошен, шоу фонтанів, ставки Гітлера і виставки військової техніки;;
• Розміщення і обслуговування керівника групи безкоштовно;
• вхідні квитки,.

ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ:

особисті витрати, придбання сувенірів, доплата за одномісне розміщення в готелі - 278 грн за тур

час Опис маршруту і об'єктів відвідування
День 1
Виїзд з Києва на автобусі.
Прибуття до Вінниці. Зустріч з гідом.
Обід в кафе міста.
Оглядова екскурсія по місту.
Відвідування «Розважально-освітнього музею Рошен».
Тепер школярі отримають можливість не тільки побачити процес виготовлення солодощів, але і розгадати секрети їхніх інгредієнтів
Вітає відвідувачів робот-кондитер. Він розповідає про правила гри - у кожній з кімнат на дітей чекає завдання, впоравшись з яким вони отримують код, який їм потрібен, щоб пройти в наступну кімнату і в результаті потрапити в 4D-кінотеатр, а потім - в "Сховище" з подарунками. Потрапивши в «цукровий» зал, відвідувачі не скоро захочуть його залишати. Ігри, головоломки, загадки, квести - все це змусить дітей і дорослих не раз поламати голову. Після кожної гри відвідувачі дізнаватимуться все нові і нові факти про цукор, цукровому очереті і буряках, які будуть цікаві і, можливо, здивують не тільки підростаюче покоління, а й їхніх батьків.
Наступний зал вже точно не залишить юних відвідувачів байдужими: стіни з плиток шоколаду, величезні какао-боби і горіхи, а посередині - гігантський торт, прикрашений збитими вершками і конфетті.
Продовжуючи подорожувати просторами солодкого світу, діти будуть вражені різноманітністю смаків і запахів. Пройшовши всі складні, але захоплюючі випробування на своєму шляху, вони побачать величезних розмірів ніс і рот, пройдуться по мові і потраплять в алею запахів, де замість квітів і плодів, ростуть запахи карамелі, ванілі, шоколаду, цукатів і горіхів.
А що відбувається на фабриці Roshen вночі? Зручніше влаштувавшись на кріслах-льодяниках в 4D кінотеатрі, діти дізнаються, що, коли серйозні вчені та співробітники залишають свої робочі місця і йдуть відпочивати від важкого трудового дня, фабрика тільки прокидається і починає жити своїм, казкової, життям.
Дізнавшись стільки нового про солодощі, діти зможуть виконати свою основну місію: відкрити сейф і отримати солодкий подарунок.
Вечеря в кафе міста.
Перегляд «Шоу співаючих фонтанів» - єдиного в Україні та найбільшого в Європі плаваючого фонтану.
ROSHEN Фонтан у Вінниці - це злітають вгору під музику потужні струмені води в супроводі світлових і лазерних ефектів, а також відео-проекції на величезному екрані.
День 2
Сніданок у готелі.
Речі гості переносять в автобус.
Виїзд в с. Стрижавка на таємничу «Ставку Гітлера« Вервольф ».
Проникли Чи вчені і спецслужби в сам бункер і його об'єкт номер три, який з космосу, як стверджують, сприймається суцільним чорною плямою? Що в ньому заховано? Золото рейху, Янтарна кімната? У восьми кілометрах від українського обласного центру Вінниця є місце, яке ось уже понад півстоліття розбурхує розуми дослідників і журналістів. Місцеві жителі його називають поганим. У роки Другої світової війни тут був побудований підземний командний пункт Гітлера «Вервольф», що в перекладі з німецької означає «Дикий вовк», «Перевертень». З тих пір про цей район і ходять найпохмуріші повір'я.
Відвідання Виставки військової техніки часів Великої Вітчизняної війни.
Родзинкою виставки є те, що більшу частину експонатів можна доторкнутися і сфотографуватися з ними.
Прибуття в Київ.
По Вашому запросу нічого не знайдено
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative