повернутися до результатів пошуку
показати на карті
написати листа менеджеру

Активний тур до Львова для школярів (готель Соната 3*).

ЦІНА ВКЛЮЧАЄ:

• Проживання 1 ніч в готелі вибраної категорії в двомісному номері зі сніданком; ;
• Участь в перерахованих у програмі квестах і екскурсіях;;
• Розміщення і обслуговування керівника групи безкоштовно;

ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ:

ж / д проїзд Київ - Львів - Київ, особисті витрати, придбання сувенірів, доплата за одномісне розміщення в готелі - 160 грн за тур

час Опис маршруту і об'єктів відвідування
День 1
Прибуття до Львова. Зустріч з гідом.
Сніданок в кафе міста.
Оглядова екскурсія по місту.
Розміщення в готелі.
Обід в кафе міста.
Гра-квест «Про що мовчать Леви».
Кожну команду під час квесту супроводжує агент, який видає завдання, стежить за їх виконанням, задає додаткові «питання для розумника» і якщо команда в безвихідному положенні-підказує.
Команда, яка швидше за всіх прийде до фінішу (останньому закодованого об'єкту) - стає переможцем квесту і володарем шоколадних левів.
Тривалість 1,5 години.
Майстер-клас з виготовлення кавового дерева.
Який найвідоміший львівський сувенір? Це кави! Любителям натуральної кави і просто поціновувачам краси ми пропонуємо зробити дуже оригінальний сувенір - кавове дерево або дерево щастя. На нашому майстер-класі Ви зі звичайних цільних кавових зерен зробите справжній шедевр, замість листочків у якого будуть зернятка справжньої ароматної кави. Він буде радувати Вас не тільки красою і оригінальністю, приємним кавовим ароматом, але і пам'ятним написом про Вашу незабутньою поїздці в кавову столицю України «Кава зі Львова».
Тривалість 1,5 години.
Вечеря в кафе міста.
День 2
Сніданок в готелі.
Квест-інтерактивна екскурсія «Підкорювачі Княжого Граду».
Це пізнавальна інтерактивна екскурсія середньовічним Львовом, під час якої учасники ознайомляться з історією, звичаями, традиціями середньовічного міста.
Під час екскурсії учасники зможуть брати активну участь в процесі екскурсії: отримають майстер-клас бою у лицарів; стануть глядачами середньовічних танців, а так же відвідають лабораторію алхіміка. Виявляючи свій пізнавальний інтерес і будучи активними, учасники будуть нагороджені за успішне засвоєння отриманої інформації. За допомогою методів візуалізації вони зможуть відчути дух середньовічного Львова і себе в ролі його підкорювачів.
Обід в середньовічних підвалах познайомить дітей з кухнею і трапезними звичаями того часу.
Пройшовши весь маршрут екскурсії з загадками і легендами, учасники матимуть можливість відчути себе справжніми переможцями-владарями секретів історії середньовічного Львова. І як справжні підкорювачі міста споруджено свій прапор на найвищій точці граду. Прапор, на якому кожен учасник сфотографує свої ініціали залишиться на довгу пам'ять у зберігача, якого вибере команда. Дорослішаючи з року в рік цей прапор стане символом що згуртувалася команди і дитячої дружби. А так же приємним спогадом з життя «Підкорювачів Княжого граду».
Тривалість 6 годин.
Вечеря в кафе міста.
Трансфер на ж / д вокзал. Від'їзд до Києва.
По Вашому запросу нічого не знайдено
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative