back to results
show on map
write letter to manager

ZHYTOMYR+BERDYCHEV

8:00-10:30 Виїзд з Києва
10:30-12:30 Прибуття в Житомир, екскурсія.
Житомир, хоч і невелике місто, але з багатою історією. Тут зберігся дух і атмосфера давніх часів. Він зберігає в собі багато незвіданого і цікавого. Житомир - це місто церков і дивовижної архітектури. Кожна з них відігравала велику роль в історії міста. Найвідоміші будівлі міста - це Дім Правосуддя, краєзнавчий музей, Замкова гора, Хрестовоздвиженська церква, Костел Святої Софії та Спасо-Преображенський кафедральний собор.
Єдиний в Україні музей космонавтики ім. С.П. Корольова знаходиться також у Житомирі Завдяки цьому вченому весь світ із завмиранням серця стежив за першим польотом Юрія Гагаріна в космос. Всередині музею створена «космічна» атмосфера. Грає відповідна музика і в темряві виставлені макети космічних апаратів, справжні апарати, що спускаються і справжні речі космонавтів. Продукти космонавтам упаковували в спеціальні туби. В умовах невагомості будь-який шматочок їжі тут же відлітав зі столу і міг потрапити з повітрям при вдиху в легені. Тому космонавти просто видавлювали їжу з тюбиків собі прямо в рот. Виставлено у музеї і макет місяцеходу. Саме такий апарат полетів на Місяць і вивчав поверхню супутника Землі.
13:00 Відправлення в Бердичів
14:00-16:00 Прибуття до Бердичева, екскурсія
Бердичів - старе єврейське містечко. Зародження міста історики відносять до XV століття, але розквіт Бердичева настав на початку 17 ст. Понад 150 років Бердичів був неформальною культурною та торговельною столицею України. Монастир ордена босих кармелітів - головна визначна пам'ятка Бердичева. Побудований монастир у 1627 році Янушем Тишекевічем.
Розташована в Бердичиві і одна з єврейських святинь - усипальниця лідера хасидизму цадика Леви Іцхака Бен Мейера, куди щороку прибуває до 3 тис. євреїв.
Найвідомішою архітектурною спадщиною золотого віку вважається Костел св. Варвари. Саме тут 14 березня 1850 відбулося весілля Оноре де Бальзака з графинею Евеліною Ганською. Його історія пов'язана не тільки з ім'ям Бальзака, але і з великим польським композитором Фредеріком Шопеном. Живучи в Бердичеві в 20-х рр. XIX ст. майбутній великий композитор Фредерік Шопен грав у костелі св. Варвари та навчався грі на струнних інструментах у професора Живного .
16:00 Відправлення до Києва
18:30 Прибуття в Київ
Включено: транспортне обслуговування, гід, вхідні квитки

There is nothing finded by your request
News | About our company | Site map | Contacts | Terms and conditions | Privacy Policy
Help
E-Mail:
New Logic © 2011- All rights reserved

Google Analytics Alternative