показати на карті
написати листа менеджеру

Готель знаходиться у найпопулярнішій частині Одеси, на перетині вулиці Дерібасівська з Червоним провулком. Номери мають у своєму розпорядженні телевізор, окрему ванну кімнату. Стиль оформлення приміщень - сучасний. Всі меблі виконані з натуральних італійських матеріалів. Hotel Milano створений для гостей, які цінують комфорт і гармонію під час свого перебування в місті.

24-годинна реєстрація гостей
Wi-Fi інтернет
Оренда автомобілів
Бар
Виклик таксі
Камера зберігання багажу
Кондиціонер
Ліфт
Номери для гостей, що не палять
Устаткування для конференцій
подивитися всі послуги (31)

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні 24-годинна реєстрація гостей, Wi-Fi інтернет, Оренда автомобілів, Оренда автомобіля з водієм, Бар, Виклик таксі, Звуконепроникні номери, Інтернет, Камера зберігання багажу, Кейтеринг, Кімната для переговорів, Кондиціонер, Конференц-зал, Ліфт, Місця для куріння, Номери для гостей, що не палять, Устаткування для конференцій, Обслуговування в номерах, Опалення, Піднос багажу, Пральня, Ресторан, Сейф, Трансфер, Послуга будильника, Послуги консьєржа, Послуги перекладача, Послуги по прасуванню одягу, Послуги з продажу квитків, Хімчистка, Туристичне бюро
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 18:00 і ранній заїзд з 09:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 13:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 5 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
При розміщенні дітей молодше 5 років ліжках їм надається зі знижкою
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative