показати на карті
написати листа менеджеру

Сучасний і затишний готель «Женева Резорт» розташований у всіма улюбленому і відомому районі міста Одеси - Аркадії, адже всього в 10 хвилинах ходьби від готелю розташований популярний пляж Аркадія. Готель запропонує розміститися своїм гостям в номерах різної цінової категорії - Класик, Стандарт, Суперіор Твін, Суперіор Дабл, Студіо. Всі номери обладнані незамінними меблями і технікою, щоб задовольнити всі високі вимоги кожного гостя. На території готелю «Женева Резорт» розташований ресторан, де гостям запропонують насититися смачними стравами європейської кухні. Для відпочиваючих, які приїхали на автомобілі біля готелю розташована парковка. Для іноземних гостей в готелі є англомовний персонал.

24-годинне обсуговування в номерах
Камера зберігання багажу
Пральня
Ресторан
Сейф
Wi-Fi інтернет
Виклик таксі
Послуги по прасуванню одягу
Трансфер
Оренда автомобілів
подивитися всі послуги (17)

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні 24-годинне обсуговування в номерах, Камера зберігання багажу, Пральня, Ресторан, Сейф, Wi-Fi інтернет, Виклик таксі, Послуги по прасуванню одягу, Трансфер, Оренда автомобілів, Туристичне бюро, Послуги з продажу квитків, Послуги перекладача, Послуги по догляду за дітьми, Обслуговування в номерах, 24-годинна реєстрація гостей
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 18:00 і ранній заїзд з 09:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 14:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 12 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative