показати на карті
написати листа менеджеру

Бізнес-готель «Reikartz Маріуполь» знаходиться в центрі міста на вулиці Георгіївська, 79, в 5 хвилинах їзди від залізничного вокзалу. Великі пам'ятки Маріуполя, музеї, парки, а також основні адміністративні установи знаходяться в безпосередній близькості від готелю. Кожен поверх будівлі має власний колір, що переважає в оформленні. Послуги Готель запропонує гостям 2 конференц-зали, переговорну кімнату, ресторан української та європейської кухні, лобі-бар

Бар
24-годинне обсуговування в номерах
Кондиціонер
Ресторан
Бізнес центр
Wi-Fi інтернет
Устаткування для конференцій
Виклик таксі
24-годинна реєстрація гостей
подивитися всі послуги (12)

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Бар, 24-годинне обсуговування в номерах, Кондиціонер, Ресторан, Бізнес центр, Wi-Fi інтернет, Устаткування для конференцій, Виклик таксі, Кімната для переговорів, Конференц-зал, 24-годинна реєстрація гостей
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 23:00 і ранній заїзд з 06:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 14:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 6 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative