показати на карті
написати листа менеджеру

Готель "Миколаїв Турист" розташований в центрі міста на березі річки Південний Буг. До послуг гостей велика кількість комфортних номерів різних цінових категорій, номери виконані в стриманому класичному стилі без надмірностей, але наповнені домашньою обстановкою і затишком. А так само 2 банкетних зали ресторану на 35 і 70 місць, лобі-бар, кафе, більярд, конференц-зал на 70 місць, екскурсійне бюро, перукарня, тренажерний зал.

Бар
Ресторан
Бізнес центр
Wi-Fi інтернет

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Бар, Ресторан, Бізнес центр, Wi-Fi інтернет, Конференц-зал, Тренажерний зал
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 12:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 23:00 і ранній заїзд з 06:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 12:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 5 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative