показати на карті
написати листа менеджеру

В самому центрі старого міста, на одній з найстаріших вулиць Луганська - Петербурзькій (нині вулиця Леніна), неподалік від залізничного вокзалу, розташований готель Гостинний двір. У готелі в цілому 14 номерів. В кожному номері встановлена ​​система кондиціонування повітря, телефон телевізор і є доступ в Інтернет. До послуг гостей в кожному номері мінібар, холодильник, одноразові тапочки, фен, набори парфумерії.

Wi-Fi інтернет
Трансфер

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Wi-Fi інтернет, Трансфер
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 12:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 18:00 і ранній заїзд з 06:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 12:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 5 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative