показати на карті
написати листа менеджеру

Готель "Бердянськ" розташована в центрі міста-курорту Бердянськ, в 400 м. від набережної, в 800 м. від міського пляжу. До Ваших послуг 80 комфортабельних номерів різного ступеня комфортності від одномісних "Стандарт" до номерів категорії "Люкс". Кафе-бар «Готель» здатний на високому рівні організувати будь-яке торжество: корпоративні зустрічі, дні народження, ювілеї, ділові зустрічі, бізнес-ланч, банкет. У готелі є кімната для ділових зустрічей та переговорів і конференц-зал на 30-40 осіб.

Бар
24-годинне обсуговування в номерах
Ліфт
Пральня
Виклик таксі
24-годинна реєстрація гостей

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Бар, 24-годинне обсуговування в номерах, Ліфт, Пральня, Виклик таксі, Банкомат, Конференц-зал, 24-годинна реєстрація гостей
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 12:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 23:00 і ранній заїзд з 08:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 12:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 12 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative