показати на карті
написати листа менеджеру

Цей готель розташований у місті Хмельницький, в 5 хвилинах ходьби від Філармонії. Всі номери готелю "Центральний" оформлені в теплих тонах і обладнані робочим столом. У ванних кімнатах передбачені безкоштовні туалетно-косметичні приналежності.

Камера зберігання багажу
Пральня
Послуги по прасуванню одягу

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Камера зберігання багажу, Пральня, Послуги по прасуванню одягу, Банкомат, Конференц-зал, Обслуговування в номерах
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 18:00 і ранній заїзд з 09:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 14:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 12 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative