показати на карті
написати листа менеджеру

У готелі Ви відразу відчуєте комфорт, спокій та уважне ставлення персоналу, адже всі номери обладнані італійськими меблями, міні-барами, кондиціонерами, кабельним телебаченням, прямим міським та міжнародним телефонним зв'язком, іонними очищувачами повітря. У ресторані «Кав'ярня на Соборній», який знаходиться на 1 поверсі, можна вибрати страви європейської та української кухні на сніданок, смачно пообідати, запросити партнерів на ланч, провести романтичний вечір, замовити фуршет. А вид на Соборну площу, що відкривається з кожного номеру готелю, зі всіма її достоїнствами і архітектурними рішеннями різних епох, зокрема: собор Івана Хрестителя, Свято-Преображенський собор, Замкова гора, не залишить байдужим жодного з наших відвідувачів.

Камера зберігання багажу
Кондиціонер
Ресторан
Wi-Fi інтернет
24-годинна реєстрація гостей

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Опалення, Камера зберігання багажу, Кондиціонер, Ресторан, Wi-Fi інтернет, Обслуговування в номерах, 24-годинна реєстрація гостей
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 12:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 18:00 (послуга пізнього виїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 12:00 годин
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative