показати на карті
написати листа менеджеру

Готель Cosmopolit - перший в Україні арт-готель, розташований у мальовничій парковій зоні Харкова. Харків - динамічне місто вітрів, у минулому - перша столиця України, в теперішньому - студентський і науковий центр країни. Затишний зелене місто з цікавою архітектурою: пишне оздоблення центральних вулиць, найбільша в Європі площа, зелені парки та незвичайні фонтани, один з яких «дзеркальна струмінь» - романтичний символ міста. За переказами щасливою стане пара, яка побачить себе у віддзеркаленні фонтану.

Кондиціонер
Ліфт
Пральня
Ресторан
Бізнес центр
Устаткування для конференцій
Трансфер
Оренда автомобілів
Туристичне бюро
Послуги перекладача
подивитися всі послуги (17)

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Масаж, Кондиціонер, Ліфт, Пральня, Ресторан, Бізнес центр, Устаткування для конференцій, Трансфер, Оренда автомобілів, Туристичне бюро, Послуги з продажу квитків, Послуги перекладача, Інтернет, Кімната для переговорів, Обслуговування в номерах, 24-годинна реєстрація гостей
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 20:00 і ранній заїзд з 08:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 14:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 12 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative