показати на карті
написати листа менеджеру

Riviera House - це новий 5-зірковий готель, розташований в приголомшливому будівлі на історичному Подолі, з видом на річку Дніпро. Готель має в своєму розпорядженні 65 яскравих номерів, 3 добре обладнаних конференц-залу і пропонує безліч місць для роботи, зустрічей і відпочинку.

24-годинна реєстрація гостей
24-годинне обсуговування в номерах
Wi-Fi інтернет
Оренда автомобілів
Бар
Бізнес центр
Виклик таксі
Кондиціонер
Ліфт
Номери для гостей, що не палять
подивитися всі послуги (30)

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні 24-годинна реєстрація гостей, 24-годинне обсуговування в номерах, Wi-Fi інтернет, Оренда автомобілів, Бар, Бізнес центр, Виклик таксі, Звуконепроникні номери, Інтернет, Кімната для переговорів, Кондиціонер, Конференц-зал, Цілодобовий ресторан/бар, Ліфт, Масаж, Номери для гостей, що не палять, Устаткування для конференцій, Обслуговування в номерах, Опалення, Пральня, Пункт обміну валют, Ресторан, Сейф, Оздоровчий спа-центр, Спеціальні номери для алергетиків, Послуги перекладача, Послуги по прасуванню одягу, Фітнес-центр, Хімчистка
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 18:00 і ранній заїзд з 06:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 14:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 7 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative