показати на карті
написати листа менеджеру

Готель Жорж займає монументальну будівлю у центрі Львова, з котрої відкривається вид на пам'ятник Адаму Міцкевичу. Приблизно за 2 хвилини Ви зможете пішки дістатися до Оперного театру та ратуші на площі Ринок. Пишно декоровані номери готелю Жорж вирізняються вишуканим умеблюванням в античному стилі. Кожен з них обладнано кабельним телебаченням, безкоштовним бездротовим доступом до Інтернету та окремою ванною кімнатою. У деяких номерах наявна зона відпочинку. Ресторан готелю з його високими стелями та розсіяним освітленням послужить ідеальним місцем для обіду або вечері.

Бар
Камера зберігання багажу
Ліфт
Ранній сніданок
Номери для гостей, що не палять
Пральня
Ресторан
Сейф
Бізнес центр
Wi-Fi інтернет
подивитися всі послуги (23)

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Бар, Опалення, Камера зберігання багажу, Ліфт, Ранній сніданок, Номери для гостей, що не палять, Пральня, Ресторан, Сейф, Бізнес центр, Wi-Fi інтернет, Виклик таксі, Послуги по прасуванню одягу, Піднос багажу, Оренда автомобілів, Туристичне бюро, Банкомат, Послуги перекладача, Інтернет, Конференц-зал, Обслуговування в номерах, 24-годинна реєстрація гостей
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 23:00 і ранній заїзд з 06:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 12:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 6 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative