Новини
Кожну третю середу вересня в Україні святкують професійне свято фахівці в галузі управління персоналом - HR-менеджери. (HR- від англійського - human resources).
Нещодавно в Києві з'явився новий інноваційний музей «Становлення української нації», а вчора відбулася масштабна презентація даного проекту. У музеї за допомогою 110 3D фігур видатних українців в діорамах, картах і картинах відновлена історія українського народу від Київської Русі до наших днів.
Вітаємо з Днем незалежності України і бажаємо процвітання нашій країні.
У розпал туристичного сезону нагадуємо, що Управлінням туризму та промоцій КМДА була створена і працює цілодобова гаряча лінія Tourist Info - 6116. Будь-який гість столиці може безкоштовно зателефонувати зі свого мобільного телефону на спеціальну гарячу лінію 61-16 і отримати необхідну йому інформацію, юридичну підтримку, допомогу в надзвичайній ситуації, а в разі необхідності бути з’єднаним зі службами екстреної допомоги.
Для столиці зняли оригінальний промо-ролик з чотирилапим волохатим «екскурсоводом». Офіційний туристичний гід управління туризму КМДА Visit Kyiv створив відеоролик про Київ очима собаки. Г
12 ...15
Про компанію | [Новини] | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено


Google Analytics Alternative