показати на карті
написати листа менеджеру

Готель в центрі Одеси Бізнес-готель «Марлін» 4 *, розташований в історичному центрі Одеси, на вулиці Польський спуск. Рік відкриття готелю - 2017. Новий готель, який побудований з використанням сучасних технологій і враховує всі потреби мандрівників. До послуг гостей 46 комфортабельних номерів різних категорій: від стандартних до номерів категорії Люкс. В готелі є всі умови для проведення різних заходів: конференцій, семінарів, виставок, концертів, весіль. До ваших послуг - зали, місткістю від 20 до 450 осіб, оснащені сучасним обладнанням. У вартість проживання входить сніданок - буфет, користування Wi-Fi на всій території готелю, включаючи номери, тренажерний зал і парковка.

Бар
Камера зберігання багажу
Кондиціонер
Пральня
Wi-Fi інтернет
Послуги по прасуванню одягу
Піднос багажу
Трансфер
Послуга будильника
Оренда автомобілів
подивитися всі послуги (17)

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Бар, Масаж, Камера зберігання багажу, Кондиціонер, Пральня, Wi-Fi інтернет, Послуги по прасуванню одягу, Піднос багажу, Трансфер, Послуга будильника, Оренда автомобілів, Чистка взуття, Послуги по догляду за дітьми, Конференц-зал, Нічний клуб, 24-годинна реєстрація гостей, Тренажерний зал
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 18:00 і ранній заїзд з 09:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 14:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 5 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
При розміщенні дітей молодше 11 років ліжках їм надається зі знижкою
Про компанію | Новини | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено