показати на карті
написати листа менеджеру

Курорт-готель «Демерджі» розташований за центральним парком м.Алушта на самому березі Чорного моря в 100-метровій зоні і займає площу 2 га. На затишній території готелю з альтанками, штучним водоспадом, невеликим ставком з рибками виростає до 40 видів субтропічних рослин, безліч кущів троянд радують своїм багатоцвіттям. Готель в Алушті «Демерджі» пропонує такі типи номерів: одномісні, стандартні, напівлюкс, люкс. Курорт-готель Алушта «Демерджі» - прекрасне місце для відпочинку з дітьми в Алушті.

Ресторан
Wi-Fi інтернет
Басейн

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Ресторан, Wi-Fi інтернет, Басейн, Тренажерний зал, Дитячий майданчик
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 18:00 і ранній заїзд з 09:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 14:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 3 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative