показати на карті
написати листа менеджеру

Новий готель «Оптіма Херсон» – це сучасний міський готель рівня «3 зірки». Перевагою є його центральне розташування – «Оптіма Херсон» знаходиться на проспекті Ушакова 43, у пішій доступності від кількох парків і у трьох хвилинах ходи від Херсонської обласної державної адміністрації. Послуги Готель пропонує гостям 60 номерів різних категорій, 2 багатофункціональних конференц-зали на 80 і 20 місць. Сніданок за системою «шведський стіл» входить у вартість проживання і сервірується щодня у ресторані готелю.

Кондиціонер
Ресторан
Бізнес центр
Wi-Fi інтернет
Трансфер
24-годинна реєстрація гостей

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Кондиціонер, Ресторан, Бізнес центр, Wi-Fi інтернет, Трансфер, Кімната для переговорів, Конференц-зал, 24-годинна реєстрація гостей
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 23:00 і ранній заїзд з 06:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 14:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 6 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
При розміщенні дітей молодше 6 років ліжках їм надається зі знижкою
Про компанію | Новини | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено


Google Analytics Alternative