показати на карті
написати листа менеджеру

Air City Hotel - вишуканий, сучасний готель розташований всього за 1 км від міжнародного аеропорту Київ. До послуг гостей 118 просторих номерів, в числі яких кімнати категорії «покращений стандарт», «напівлюкс», «люкс», а також номери VIP. Комфортабельні номери обладнані всім необхідним для гостей: LЕD телевізорами, сейфами, системою кондиціонування і безкоштовним Wi-Fi. Також в готелі цілодобова стійка реєстрації, room service, ресторан.

Бар
Камера зберігання багажу
Пральня
Ресторан
Сейф
Wi-Fi інтернет
Хімчистка
24-годинна реєстрація гостей

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Бар, Камера зберігання багажу, Пральня, Ресторан, Сейф, Wi-Fi інтернет, Хімчистка, 24-годинна реєстрація гостей
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 18:00 і ранній заїзд з 07:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 12:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 5 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative