показати на карті
написати листа менеджеру

Готель «Стар» знаходиться на центральній площі міста Мукачево, в чудовому будинку в стилі арт-нуво, що колись належав австро-угорської династії фон Шенборн. З вікон готелю відкривається прекрасний вид на Ратушу і пішохідну частину міста - осередок ділового та культурного життя.

Бар
Камера зберігання багажу
Кондиціонер
Пральня
Ресторан
Сейф
Wi-Fi інтернет
Басейн
Оренда автомобілів
подивитися всі послуги (14)

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Бар, Камера зберігання багажу, Кондиціонер, Пральня, Ресторан, Сейф, Wi-Fi інтернет, Басейн, Оренда автомобілів, Банкомат, Конференц-зал, Обслуговування в номерах, Тренажерний зал
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 18:00 і ранній заїзд з 09:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 14:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 11 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative