показати на карті
написати листа менеджеру

Приватний комплекс «Пори року» розташований в місті Ялта по вул. Руданського, 23 в тихому місці недалеко від центру Ялти і знаменитої набережної. На території комплексу розташований сквер з альтанками, який використовується як літній майданчик для ресторану і бару, дитячий майданчик: гірка-будиночки, дитячі гойдалки, лавки.На території розташована також парковка для автомобілів. У комплексі «Пори року» після капітального ремонту 2010-2011 роки значно розширено обсяг основних і додаткових послуг. Практично заново створена клініка «Пори року», яка складається з поліклінічне та стаціонарного відділень.

Пральня
Ресторан
Оздоровчий спа-центр
Трансфер
Хімчистка
Туристичне бюро
Послуги перекладача
24-годинна реєстрація гостей

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Пральня, Ресторан, Оздоровчий спа-центр, Трансфер, Хімчистка, Туристичне бюро, Послуги з продажу квитків, Послуги перекладача, Обслуговування в номерах, 24-годинна реєстрація гостей
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 23:00 і ранній заїзд з 09:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 14:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 12 років ліжках їм надається зі знижкою
Про компанію | Новини | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено