показати на карті
написати листа менеджеру

«ТЕС-Готель» - комфортабельний готель в Сімферополі, що представляє собою сучасний будинок, комфортні номери, високий рівень обслуговування на рівні міжнародних стандартів і широкий спектр послуг. Завдяки зручному розташуванню в Сімферополі готель є відмінним місцем відпочинку, як для пасажирів і річного складу аеропорту, так і для транзитних гостей півострова, що прямують на Південний берег Криму. Готель розташований на в'їзді до Сімферополя, недалеко від аеропорту, зручний для всіх приїхали в столицю республіки з особистих справах або у відрядження. Серед усіх готелів Сімферополя «ТЕС-готель» виділяється високим рівнем обслуговування - тут зупиняються гості столиці, проводяться корпоративні та святкові заходи, а в ресторані готелю часто проводяться весільні та святкові банкети.

Бар
Кондиціонер
Ресторан
Басейн
24-годинна реєстрація гостей

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Бар, Масаж, Кондиціонер, Ресторан, Басейн, Інтернет, 24-годинна реєстрація гостей
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 12:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 14:00 і ранній заїзд з 06:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 12:00 годин
Про компанію | Новини | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено