показати на карті
написати листа менеджеру

Готель «Раціотель Кривий Ріг» розташований в 10 хвилинах хотьби від залізничного вокзалу та в 10 хвилинах їзди від центру міста. Недалеко від готелю знаходиться одне з містоутворюючих підприємств Кривого Рогу «АрселорМіттал».

24-годинна реєстрація гостей
24-годинне обсуговування в номерах
Wi-Fi інтернет
Бар
Бізнес центр
Виклик таксі
Камера зберігання багажу
Кондиціонер
Номери для гостей, що не палять
Устаткування для конференцій
подивитися всі послуги (29)

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні 24-годинна реєстрація гостей, 24-годинне обсуговування в номерах, Wi-Fi інтернет, Бар, Бізнес центр, Виклик таксі, Інтернет, Камера зберігання багажу, Кафе, Кондиціонер, Конференц-зал, Цілодобовий ресторан/бар, Місця для куріння, Номери для гостей, що не палять, Устаткування для конференцій, Обслуговування в номерах, Опалення, Пральня, Ранній сніданок, Ресторан, Сейф, Сувенірний магазин, Трансфер, Тренажерний зал, Послуга будильника, Послуги по прасуванню одягу, Фітнес-центр, Хімчистка
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 18:00 і ранній заїзд з 06:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 14:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 5 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative