показати на карті
написати листа менеджеру

Готель знаходиться в 4 км від виставкового центру «КиївЕкспоплаза», 10 км від центру міста, 9 км від центрального залізничного вокзалу і 40 км від міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Бар
Камера зберігання багажу
Кондиціонер
Ліфт
Номери для гостей, що не палять
Пральня
Сейф
Фітнес-центр
Wi-Fi інтернет
Устаткування для конференцій
подивитися всі послуги (19)

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Бар, Опалення, Місця для куріння, Камера зберігання багажу, Кондиціонер, Ліфт, Номери для гостей, що не палять, Пральня, Сейф, Фітнес-центр, Wi-Fi інтернет, Устаткування для конференцій, Послуги по прасуванню одягу, Трансфер, Хімчистка, Банкомат, Кімната для переговорів, Конференц-зал
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 20:00 і ранній заїзд з 08:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 14:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 12 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative