показати на карті
написати листа менеджеру

«АТЛАНТ» - комфортабельний готель в діловому і історичному центрі Ужгорода: якісний сервіс, родинний затишок і індивідуальний підхід до кожного гостя. Будівля готелю представляє невід'ємну частину архітектурного ансамблю історичного центру міста. Тут поєднуються адміністративний і торговий центри, що дозволить заощадити час діловим людям і дасть можливість ознайомитися з визначними пам'ятками міста. Всього в декількох хвилинах ходьби знаходяться історичні пам'ятники Ужгорода - старовинний величний замок, музеї, церковні собори і знамениті ужгородські кав'ярні. А прямо біля готелю беруть початок вулиці з шопінг-центрами, фірмовими магазинами та ресторанами. Протягом усього дня, а також увечері гості можуть відвідати ресторан, кав'ярню, сауну та перукарню при готелі. Для Вашого комфорту ми пропонуємо безкоштовні паркування та Wi-Fi в громадських зонах і всіх номерах готелю.

Кондиціонер
Ресторан
Бізнес центр
Wi-Fi інтернет
24-годинна реєстрація гостей

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Опалення, Кондиціонер, Ресторан, Бізнес центр, Wi-Fi інтернет, Інтернет, Конференц-зал, 24-годинна реєстрація гостей
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 12:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 18:00 і ранній заїзд з 09:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 12:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 5 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative