показати на карті
написати листа менеджеру

Готель Алея Гранд - комфортабельний готель, зручно розташований на деякій дистанції від галасливого центру міста і в той же час досить близько до пам'яток, діловим і торговим центрам, театрам, ресторанам і кафе. Сучасна будівля готелю прикрашає одну з центральних вулиць міста. Кожен поверх готелю виконаний у власному неповторному стилі. Номерний фонд готелю складають номера декількох категорій від економ до люкс-номерів. Дизайн інтер'єру продуманий до дрібниць. Готель пропонує конференц-сервіс, організацію та проведення ділових зустрічей, презентацій і конференцій на вищому рівні. Ми також забезпечимо належне ресторанне обслуговування ділових заходів будь-якого формату. Готель Алея Гранд має розвинену інфраструктуру, яка, крім конференц-залу, включає ресторан і бар, який працює для клієнтів цілодобово.

Бар
Пральня
Ресторан
Бізнес центр
Wi-Fi інтернет
Виклик таксі
Послуги по прасуванню одягу

{place_button}
Послуги в готелі
Загальні Бар, Пральня, Ресторан, Бізнес центр, Wi-Fi інтернет, Виклик таксі, Послуги по прасуванню одягу, Конференц-зал, Обслуговування в номерах
Парковка Парковка
Порядок проживання в готелі
Реєстрація Реєстрація заїзду: - з 14:00 годин. Реєстрація виїзду: - до 12:00 годин
Правила бронювання Бронювання є гарантованим до 18:00 в день заїзду. Гості, що прибувають після 18:00 повинні повідомити про це в полі «Примітки» під час бронювання або повідомленням електронною поштою, з зазначенням номера бронювання до 14:00 дня заїзду. В іншому випадку, New Logic має право скасувати бронювання на умовах незаїзду (див. Умови ануляції).
Можливий пізній виїзд з 19:00 і ранній заїзд з 07:00 (послуга пізнього виїзду і раннього заїзду платна і вимагає додаткового підтвердження)
Правила ануляції Заказ може бути анульован безкоштовно до часу наступу штрафних санкцій. У випадку пізньої ануляції або незаїзду гостя New Logic стягує 100% вартості номера за 1 добу.
Час початку штрафних санкцій c 14:00 годин
Розміщення дітей При розміщенні дітей молодше 5 років на наявних ліжках їм надається абсолютно безкоштовно
Новини | Про компанію | Карта сайту | Контакти | Загальні умови | Умови користування
Довiдка
E-Mail:
New Logic © 2011- Всi права захищено

Google Analytics Alternative